Sağlık Kalite Derneği, Sağlık Kalitesi, Sağlıkta Kalite Ana sayfa     Hakkımızda     Yönetim     Projeler     Eğitimler     İletişim      

Sağlıkta Kalite, Sağlık Kalitesi
 

GMP, Good Manufacturing Practice, İyi Üretim Uygulaması, İyi İmalat Uygulaması

Good Manufacturing Practice
"İyi İmalat Uygulamaları" odağımız


İlaç endüstrisinde yıllardan beri uygulanan ve kullanılan GMP sürecinin doğrudan ürün ile ilgili özel karakteristiğini ve diğer kalite süreçlerine göre farklılıklarını sektöre ve kamuya açıklıkla anlatmaya yönelik projelerimiz sürüyor.

GMP sürecinin validasyon, izlenebilirlik, kontaminasyon vb. başlıklarda çok yüksek kesinlik gerektiren disiplinlerini rahatça ve yüksek standartlarda yönetebilmeyi sağlayan projelerimiz hakkında derneğimizden bilgi alabilirsiniz.

 

JCI Akreditasyon, Joint Commission International

JCI Akreditasyon Standartları

Joint Commission International (JCI) Standartlarına uyum ve Akreditasyon için kurumların standartlar hakkında ayrıntılı bilgi ihtiyaçlarını karşılamak ve her kurumu kendi İç Tetkik (Internal Audit) yapma teknik yeterliliğine eriştirmek için geliştirdiğimiz proje büyük ilgi gördü.

Projemiz ve proje kapsamındaki programlarımız süreklilik taşıdığından katılım ve ayrıntılı bilgi için SağKal ile iletişim kurabilirsiniz.

 

 

 
  © DESIGN & CODE ADVISE